Dlaczego My?

Świadczenie usług prawnych on-line przez Nasz Serwis dostarcza Klientom wielu korzyści, które niewątpliwie przemawiają za tym, aby wybrać Nas jako Twojego Radcę Prawnego:

Prawo Cywilne

Odpowiedzialność OC

Nasze porady prawne on-line są ubezpieczone do kwoty prawie 1,5 mln zł!
ODPOWIEDZIALNOŚĆ OC = GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA PRAWNEGO
SPRAWDŹ!

Dajemy Państwu gwarancję bezpieczeństwa prawnego, gdyż każdy Radca Prawny w Naszej Kancelarii objęty jest na mocy umów zawieranych za pośrednictwem Krajowej Izby Radców Prawnych, obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej. Tym samym Nasz Radca Prawny w pełni odpowiada za świadczoną pomoc prawną, w szczególności w zakresie udzielania porad prawnych, sporządzania opinii prawnych, opracowywania projektów aktów prawnych oraz występowania przed sądami i urzędami

 

Prawo Cywilne

Dostęp do serwisu 24h

Bez wychodzenia z domu i bez wizyty w Kancelarii Prawnej, wygodnie i on-line, o dowolnej porze dnia i z dowolnego miejsca Klient może skorzystać z naszych usług prawnych przez Internet.

 

Prawo Cywilne

Szybkie świadczenie usług

Analizę i wycenę Państwa sprawy sporządzamy już w ciągu 1h do 2h! Natomiast wykonanie usługi świadczymy dla Państwa już w terminie do 48 h od chwili zaksięgowania lub otrzymania powiadomienia o dokonaniu płatności na nasze konto.

 

Prawo Cywilne

Konkurencyjne ceny

Ceny usługi są określane indywidualnie w zależności od czasochłonności przygotowania odpowiedzi w danej sprawie. Cenę usługi (jak i termin jej wykonania) zawsze będą Państwo znali przed podjęciem ostatecznej decyzji o ewentualnym wyborze Naszej oferty. Ceny porad prawnych on-line już od 50 zł.
Do każdej porady pytanie dodatkowe GRATIS!

 

Prawo Cywilne

Bezpłatna analiza i wycena usługi

Zarówno wysłanie zapytania w postaci wypełnionego formularza zgłoszeniowego, jak również analiza i wycena Naszej usługi są dla Państwa całkowicie bezpłatne. Klient nie ponosi również żadnych kosztów w przypadku ewentualnej rezygnacji z Naszej oferty przed wykonaniem usługi.

 

Prawo Cywilne

Anonimowość i pełna dyskrecja

Aby skorzystać z usług prawnych Naszego Serwisu, nie muszą Państwo podawać swoich danych osobowych*. Serwis świadczy bowiem Klientom pomoc prawną w sposób całkowicie anonimowy* i dyskretny.

* oczywiście oprócz sytuacji, w których potrzebują Państwo wystawienia faktury VAT

 

Prawo Cywilne

Bezpieczeństwo

Wszystkie informacje przesyłane przez Klientów za pośrednictwem naszego Serwisu (formularz zgłoszeniowy/kontaktowy) lub zamieszczane w Strefie Klienta** są w pełni bezpieczne, dzięki specjalnemu protokołowi szyfrowania danych SSL.

 

Prawo Cywilne

** Strefa Klienta

Wraz z wyceną rozwiązania prawnego danej sprawy wysyłamy do Państwa uprawnienia (login i hasło) do indywidualnego profilu w Naszej Strefie Klienta. Jest to komunikatywny moduł Naszego Serwisu, w którym mogą Państwo:

- sprawdzać aktualny status sprawy i aktualny status zaksięgowania płatności za daną usługę; - poznać kwotę wyceny sporządzenia odpowiedzi w danej sprawie;

- odczytać rozwiązanie swojej sprawy (wysłana odpowiedź na zadane pytanie prawne);

- zadać dodatkowe pytanie naszemu Radcy Prawnemu w swojej sprawie;

- pobrać sporządzoną dla Państwa fakturę VAT za realizację usługi (konieczne wcześniejsze podanie danych do faktury);
- administrować swoim hasłem.